Dead on Delivery 1.1.3.0 (winphone)

Dead on Delivery

Dead on Delivery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead on Delivery, zombilerle dolu bir şehirde pizza dağıtıcısı rolünü üstlendiğiniz başarılı bir aksiyon oyunudur.

Dead On Delivery, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en zorlu pizza dağıtma oyunudur. Temelinde pizza siparişi veren müşterilere pizzalarını teslim etmek olan oyun işin içine zombilerin girmesiyle bambaşka bir hal alıyor.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda tek yapacağınız pizza dağıtıcısını kontrol ederek, pizzalarını bekleyen müşterilerin bekleyişlerine son vermek. Tabii ki şehrin dört bir yanında pizza bekleyen müşterilere ulaşmak kolay değil. Yol boyunca karşınıza çıkan zombilere dokunduğunuz yani ısırıldığınız an onlardan biri oluyorsunuz. Tabii ki gerek kalkanınızı gerekse de silahınızı kullanarak zombilerden kurtulmanız en azından sayılarını azaltmanız mümkün. Ancak oyunun başlangıcında hiçbir silahınızın olmadığını bu yüzden dokunmadan hızlıca kaçmanız gerektiğini belirteyim.

Gittikçe daha fazla zombi ile başa çıkmak durumunda kaldığınız oyunun kontrolleri oldukça rahat. Pizza dağıtıcısını sipariş verilen eve ve çıkış noktasına yönlendirmek için tek yapmanız gereken sağa, sola, aşağı ve yukarı butonlarını kullanmak.

Dead On Delivery, zombili oyunlardan hoşlananlar ve boş zamanlarını kafa yormadan öldürmek isteyenler için harika bir yapım.

YORUMLAR