Dungeon Gems (winphone)

Dungeon Gems

Dungeon Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Gems, Gameloft'un çoklu oyuncu desteği sunan ejderli bulmaca oyunu.

Dungeon Gems, Gameloft’un rol yapma, strateji öğelerini harmanlayan özel güçlere sahip karakterlerle ejderleri yeryüzünden silmeye çalıştığımız bulmaca türünde bir oyun. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz ve Türkçe olarak gelen oyunda farklı güçlere sahip savaşçılarla ejderhaların yaşadığı zindanlara giriş yapıyoruz.

200’den fazla güçlü savaşçı arasından seçimimizi yaparak oyuna başlıyoruz. Oyun ekranında aynı renkt runikleri bağlayarak (eşleştirme oyunlarında olduğu gibi) ejderlere saldırı düzenlemiş oluyoruz. Daha yıkıcı saldırılar için farklı renkte runikleri bağlamamız gerekiyor. Savaşçılarımızı zafer sonrasında kazandığımız altınlarla daha da güçlendirebiliyoruz.

Oyunda ejderlerle tek başımıza mücadele verebildiğimiz gibi sosyal ağ hesaplarımızı bağlayarak diğer oyuncuları safımıza katabiliyoruz. Onlarla birlikte tamamladığımız zindanlar için bonus kazanabiliyoruz. Bu noktada oyun dinamiklerine alıştıktan sonra kesinlikle tek başınıza devam etmemenizi, mutlaka yanınıza birini almanızı tavsiye ederim. Oyun bu şekilde çok daha zevkli oluyor.