Ego Protocol 1.0.0 (winphone)

Ego Protocol

Ego Protocol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zemin şablonlarını değiştirip robotunuzu çıkış noktasına uzandırmaya çalıştığınız Ego Protocol, Windows Phone için ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Bulmaca ağırlıklı bir platform oyunu olan Ego Protocol, Windows Phone cihazlarınıza bilim kurgu havasını aktaran bir çalışma. Lemmings ve zemin değiştirme bulmacaları arasında enteresan bir karma model oluşturan bu oyunda gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız. Aptal bir robotun başarısız otomatik pilotunun hatasını telafi etmek için iş başa düşüyor. Robotunuzun önüne engel olan tek şey de ne yazık ki aduvarlar değil. Arada asit fışkırtan borular, katil güvenlik robotları da dünyanızı dar etmeye çalışacaktır.

Kendiliğinden hareket eden robotu çıkış noktasına ulaştırabilmeniz için doğru zamanlamalarda zeminlerin yerini değiştirmeniz gerekiyor. Yolda ihtiyaç duyacağınız plazma silahları da teçhizat olarak katkı sağlayabiliyor. Hayatta kalmanın tek bir formülü var, o da hızlı ve doğru kararları verebilmek. Dolayısıyla sizi aksiyon ve kargaşaya sürükleyen bir oyun deneyimine hazır olmanız gerekiyor.

Daha fazla düşünce yeteneğini zorlayan bir platform oyunu peşinde olanlar ve sıradan bulmaca oyunlarını sıkıcı bulmaya başlayanlar Ego Protocol ile kendilerine geleceklerdir. Tamamen ücretsiz olan bu oyun mutlaka göz atılması gereken bir çalışma.

YORUMLAR