Eleven 1.0.0.0 (winphone)

Eleven

Eleven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eleven, kutucukları birleştirerek 11 sayısına ulaşmaya çalıştığınız bulmaca türünde bir Windows Phone oyunu.

Eleven, bir dönem en çok oynanan bulmaca oyunlarından 2048 ve Threes!’ten esinlenerek hazırlanmış bir oyun ve sadece Windows Phone platformunda bulunmakta. Tamamen ücretsiz indirip oynayabildiğimiz, cihazımızda da fazla yer kaplamayan oyunda hedefimiz 11 rakamına ulaşmak.

Sayıları toplayarak ilerlemeye dayanan bulmaca oyunlarından biri olan Eleven’da adından da anlayacağınız üzere 11 sayısını elde etmeye çalışıyoruz. Aynı sayıları toplayarak gittiğimiz oyun oynanış olarak 2048 veya Thress!’den farklılık gösteriyor. Aynı rakamları birleştirdiğimiz vakit birleştirdiğimiz rakama 1 ekleniyor. Örneğin; 5 yazan kutuları birleştirdiniz. Elde ettiğiniz sayı 10 olmuyor; 5 + 1 = 6 oluyor. Oyun bu şekilde ilerliyor ve 11 sayısına ulaştığımızda sonlanıyor. Bu noktada daha yüksek puan yapıp arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya oyunu direkt silebilirsiniz. Seçim sizin.

Oynaması basit ustalaşması yani 11 sayısına ulaşması zaman alan zorlu bulmaca oyununda puan ikinci planda olsa da Game Center seçeneği konulmuş. Buradan oyunda hem 11 sayısına ulaşmış hem de oldukça yüksek puan almayı başarmış kullanıcıları görebiliyorsunuz. Tabii ki çok iyi puan yaparsanız sizin de isminiz yazılıyor.

2048, Threes! oyunundan birkaç tık daha zor diyebileceğim Eleven, boş zamanlarda, toplu taşıma araçlarında, molalarda oynanabilecek tarzda bir bulmaca oyunu. Uzun süreli oynanışta ise sıkıcı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.