European War 5: Empire 1.2.10 (winphone)

European War 5: Empire

European War 5: Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    EasyTech

Geçmişte yaşanmış büyük savaşlarda rol alarak dev bir orduyu yöneteceğiniz eşsiz bir oyundur.

Tarihte yer alan yüzlerce büyük savaştan esinlenerek tasarlanan ve sürükleyici senaryosu ile dikkat çeken European War 5: Empire, kendi imparatorluğunuzu inşa ederek güçlü bir ordu kurabileceğiniz ve ganimetleri savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir oyundur.

Android, İOS ve Windows sürümleri sayesinde farklı platformlardan sorunsuz bir şekilde ulaşabileceğiniz ve bağımlısı olacağınız bu oyunda yapmanız gereken tek şey, eski çağlarda yer alan güçlü imparatorluklardan birini seçerek ordusunu komuta etmek ve online savaşlar yaparak dünyadaki güçlü oyunculara karşı mücadele etmektir.

Atlı askerler, kılıç şövalyeleri, okçular, mızraklı süvariler ve daha onlarca farklı tecrübeye sahip askeri birliklerden yararlanarak etrafınızdaki ülkeleri fethetmeli ve imparatorluğunuzun sınırlarını genişleterek seviye atlamalısınız.

Ayrıca çeşitli alanlarda kaynak üretimi yaparak ticarete atılmalı ve ekonomik dengeyi sağlayarak daha güçlü bir askeri yapı oluşturmalısınız.

Mobil oyunlar arasında strateji kategorisinde bulunan ve ücretsiz olarak oyun severlerle buluşan European War 5: Empire, yarım milyondan fazla oyuncunun ilgisini çeken ve her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen kaliteli bir oyundur.

YORUMLAR