FrogSling 2 1.0.0.0 (winphone)

FrogSling 2

FrogSling 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FrogSling 2, sapanla kurbağa fırlatarak puan kazanma üzerine kurulu bir Windows Phone oyunu.

DiNoGames imzasını taşıyan FrogSling 2, Windows Phone’da en çok indirilen beceri oyunları arasında ve bence bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor. 1 milyon indirmeye ulaştıktan sonra seri haline gelen yapımın ikinci sürümünde daha fazla bölüm, ses efekti ve tema ile karşılaşıyoruz.

FrogSling 2, oynanış olarak basit gibi görünen ancak zorlu ve oynadıkça oynamak isteyeceğiniz bir Windows Phone oyunu. Ormanda kendi hallerinde dolaşan kurbağaları alıp sapanımıza iliştirdiğimiz ve bize gösterilen hedeflere fırlatarak puan kazandığımız bir oyun.

Yeterli sayıda bölümü içerisinde barındıran oyunun ilk bölümleri tahmin edeceğiniz üzere oldukça basit. Tek yapmamız gereken kurbağaları bir bir sapana takıp sabit duran su kovalarının içerisine sokmak. Ancak oyunda ilerledikçe hedeflerimizi çoğalıyor ve hareketli oluyor. Öte yandan daha fazla kurbağayı sapana takmamız gerekiyor ki daha fazla puan toplayabilelim ve diğer bölümleri görebilelim.

Reklamlardan arındırılmış son derece basit ve çocukların ilk görüşte sevebileceği rengarenk bir arayüz sunan beceri oyunun kontrollerinin zor olmaması da oldukça güzel. Kurbağayı sapanımıza yerleştirdikten sonra noktalara da dikkat ederek hedefe hızlıca gönderiyoruz. Hedefi daha kolay bulmamızı sağlayan yardımcı noktalar ilerleyen seviyelerde çıkmıyor ve oyun daha eğlenceli bir hal alıyor.

Angry Birds, Cut the Rope 2, Fruit Ninja gibi beceri gerektiren oyunları seviyorsanız FrogSling 2’yi Windows Phone cihazınıza kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR