Geo Cam 1.4.0.0 (winphone)

Geo Cam

Geo Cam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geo Cam, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara meta veri eklemenize izin veren bir kamera uygulaması.

Geo Cam, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz kamera uygulamaları arasında ve sıklıkla fotoğraf çeken, geçmiş fotoğraflarla hayallere dalan herkesin kesinlikle kullanması gerektiğini düşündüğüm bir mobil uygulama.

Geo Cam, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara meta verileri eklemenize izin veren kullanımı son derece basit bir kamera uygulaması. Fotoğraflarınızı çektikten sonra nerede çekildiği, ne zaman çekildiği, nasıl çekildiği, hangi hava koşulları altında çekildiği gibi detayları ekleyebiliyorsunuz. Bu bilgileri dahili kamera uygulaması ile çektiğiniz, diğer uygulamalarla çektiğiniz veya herhangi bir başta cihazdan aktardığınız fotoğraflar için uygulayabiliyorsunuz. Dikey veya yatay konumda açtığınız fotoğrafınızı görüntülediğinizde fotoğrafınıza dair tüm bilgiler ekranın farklı köşelerinde otomatik olarak beliriyor.

Geo Cam uygulamasının asıl öne çıkan özelliği çektiğiniz fotoğrafları harita üzerinde size göstermesi. Bu özellik sayesinde ilk bakışta sıklıkla fotoğraf çektiğiniz şehirleri kolaylıkla görebiliyorsunuz. Tabii ki detaylara inerek çekim yaptığınız yeri tam olarak görmeniz mümkün.

YORUMLAR