Güncel Gazete (winphone)

Güncel Gazete

Güncel Gazete
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güncel Gazete, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en zengin içerikli gazete uygulaması.

Güncel Gazete için Windows Phone telefonunuzdan ulusal gazetelerin ve spor gazetelerinin haberlerini takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama demek eksik bir ifade olur. Çünkü uygulama içerisinde gündemi takip edebileceğiniz popüler gazeteler haricinde bulunduğunuz şehrin günlük hava durum bilgisine ulaşabileceğiniz, günlük burç yorumlarını okuyabileceğiniz, Türkiye genelinde en çok izlenen videolara ulaşabileceğiniz alanlar da bulunmakta.

Windows Phone platformunda en iyi gazete okuma uygulamaları arasında olduğunu düşündüğüm Güncel Gazete uygulamasında Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz 16 ulusal gazetenin son dakika haberlerine ulaşabiliyor ve haberi uygulama içerisinden veya orjinal kaynağından okuyabiliyor, beğendiğiniz haberi hızlı paylaş seçeneğiyle sosyal ağlarda takipçilerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Özel olarak spor ve ekonomiyi takip ediyorsanız uygulamada size özel içerikler de mevcut.

Gazete okumanın dışında vizyona yeni girmiş filmlerin fragmanlarını izleyebileceğiniz ve vizyona girecek filmler hakkında bilgi alabileceğiniz uygulamada gün içerisinde sıkıldığınız anlarda açıp kısa süreliğine de olsa kafa dağıtmak için izleyebileceğiniz videolar da mevcut.

Gazetelerin sayfalarında rastladığımız içerikleri Windows Phone telefonumuza taşıyan Güncel Gazete gelişmeye açık bir uygulama. Arayüz ve içerik yönünden bir şeylerin eksik olduğu ilk bakışta hissettiriyor. Ancak bu haliyle bile platformdaki gazete uygulamalarından çok farklı.

YORUMLAR