Hide Photos 2.0.0.0 (winphone)

Hide Photos

Hide Photos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hide Photos, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğrafları desen şifreyle koruyabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Hide Photos, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğrafları merakl gözlerden gizlemek için kullanabileceğiniz onlarca ücretsiz uygulamadan biri. Kişisel fotoğraflarınızı bir güvenlik katmanı oluşturmanıza izin veren uygulama son derece basit tasarlanmış; yani oldukça pratik ve hızlı.

Windows Phone cihazınızda gerek fotoğraflarınıza gerekse de uygulama başlangıçlarına parola koymanıza izin veren onlarca hem ücretsiz hem de ücretli uygulama var. Hide Photos da bunlardan biri. Yanınızda sürekli olarak fotoğraflarınızı merak eden biri varsa tüm fotoğraflarınızı bir parolayla tek yerde saklayabileceğiniz bu uygulama varsayılanlarınız arasına girecektir.

Windows Phone telefonunuzda sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz fotoğraflarınızın kişisel kalması hususunda oldukça hassassanız Hide Photos uygulamasını kesinlikle indirip denemeniz gerektiğini söyleyebilirim. Herkesin kullanabileceği düşünülerek hazırlanmış süper basit bu uygulamada fotoğraflarınızı gizlemek için tek yapmanız gereken galerinizdeki fotoğrafları uygulamaya aktarma ve desen şifrenizi belirlemek. Bu noktadan sonra fotoğraflarınızı yalnızca siz görebilirsiniz.

Fotoğrafları tarih ve albüm bazında görüntüleme imkanı sunan Hide Photos, işini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Pratik ve sorunsuz olmasının yanında tüm Windows Phone cihazlarla uyumlu olması ve ücretsiz olmasıyla da oldukça çekici.

YORUMLAR