Hunger Games: Panem Run 1.0.0.1 (winphone)

Hunger Games: Panem Run

Hunger Games: Panem Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hunger Games: Panem Run, Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak filminin resmi mobil oyunudur.

Hunger Games - Panem Run, 2013 senesinde dünya genelinde vizyona giren The Hunger Games: Catching Fire filmi üzerine kurulmuş sonsuz koşu türünde bir mobil oyun.

Oynanış açısından (Gerek kamera açıları gerekse de karakterlerin animasyonları) Temple Run’a benzerliği ile dikkat çeken Hunger Games – Panem Run, çok uzun bir sürenin ardından Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. 512 MB RAM desteği sayesinde alt seviye Windows Phone cihazlarda da akıcı bir şekilde oynanabilen Açlık Oyunları oyununda tıpkı Temple Run’daki taraf seçimi yapıyor ve kendimizi tehlikelerle dolu bir maceranın içerisinde buluyoruz. Maceramız süresince birçok ölümcül engel ile karşılaşıyor; kimi zaman zıplayarak, kimi zaman kayarak, kimi zaman da sağa / sola geçerek engelleri geride bırakıyoruz. Yol boyunca karşımıza çıkan çeşitli güçlendirici ve altınlar ise oldukça önemli ve kesinlikle toplamanızı / es geçmemenizi tavsiye ederim. Zira oyunun başlangıcında olmasa da sonraki bölümlerde daha güçlü, seri hareket eden ve daha iyi ok atan karaktere kesinlikle ihtiyaç duyuyorsunuz.

Sonsuz koşu türünün atası olarak kabul edilen Temple Run’ı Açlık Oyunları filmi ile birleştiren yapım grafikleri ile de göz dolduruyor diyebilirim. Gerek çevre gerekse de karakterlerin modellemeleri bir mobil oyuna göre oldukça başarılı. Oyunun 512 MB desteği sunması da üst seviye Windows Phone cihazı olmayanlar için harika ve en güzeli de oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor.

YORUMLAR