ING Emeklilik 1.0.0.0 (winphone)

ING Emeklilik

ING Emeklilik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ING Emeklilik mobil uygulaması, poliçe ve bireysel emeklilik sözleşmelerinize ait hesaplarınızı yerinizden inceleme ve işlem yapma izni veriyor.

ING Emeklilik mobil uygulaması sayesinde bireysel emeklilik sözleşmelerinizi ve sigorta poliçeleriniz ile tüm bilgilere artık akıllı telefonunuzdan rahatça erişebileceksiniz. Kullanımı basit ve modern arayüz sayesinde tek dokunuşla poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilecek ve ödemelerinizi yapabileceksiniz.

ING Emeklilik’in Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulama ile sahip olduğunuz ürünler hakkında bilgi almanın yanı sıra işlemlerinizi de yapabilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu her yerde uygulamanın sunduğu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

TC kimlik numaranızla cep telefonunuzun yanı sıra sistemde kayıtlı telefon numaranıza gönderilen kısa mesajda yer alan şifrenizi girerek ING Emeklilik uygulaması üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ne kadar birikim yaptığınızı görebilir, gelecek dönemdeki birikim tutarınızı hesaplayabilir, sözleşmelerinizin ödemesini gerçekleştirebilir, poliçelerinize ait teminat ve ödeme bilgilerinizi görüntüleyebilir, prim borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

YORUMLAR