Inoreader 2015.610.1242.2362 (winphone)
Inoreader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    Innologica

Inoreader başarılı bir RSS okuyucu olarak karşımıza çıkıyor ve kullanıcılara gündemi takip etme şansı sunuyor.

Google Reader döneminin kapanmasıyla birlikte bilgisayar başından RSS takibi yapmak birçok kullanıcı için sorun olmuştu. Neyse ki, kısa zaman içerisinde birçok farklı alternatif ile farklı özellikleri öne plana çıkartan örneklere ulaşabildik. Android ve iOS için uzun zamandır mağazalarda olan Inoreader gibi büyük bir hizmet sonunda Windows Phone kullanıcılarına da ulaşmayı başardı. Masaüstü kullanıcılarına da hitap eden bu RSS okuyucu telefonunuzun tasarım diliyle uyumlu bir şekilde zarif bir görünüme sahip.

Birçok lite uygulamanın aksine haber takibinizi görselleriyle birlikte görüntüleyen yayın akışında seçmiş olduğunuz haberleri genişletilmiş bir sayfa içerisinden okuyup resmi sayfaya girmek zorunda kalmadan okuyabilir ve diğer haberlerinize hızlı bir dönüş yapabilirsiniz. Zaman tasarrufu ile gündem takibi yapmanızı kolaylaştıran birçok seçenek kendi kişisel derginizi okuyormuş gibi bir hissiyat yakalamanızı sağlayacaktır.

Beğendiğiniz haberleri baz alarak size yeni kaynaklardan içerik önerebilen uygulama sayesinde asla dünyaya at gözlüğüyle bakmak zorunda kalmayıp ilginizi çekebilecek yeni haber kaynaklarına kolay ulaşabileceksiniz. Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış bu uygulama tamamen ücretsiz ve Android ile iOS kullanıcıları tarafından uzun süredir sevilerek kullanılıyor. RSS okuyucunuzdan memnün değilseniz bu uygulamaya geçerek daha mutlu olmanız yüksek bir ihtimal.

YORUMLAR