Inoreader

Inoreader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Innologica

Inoreader başarılı bir RSS okuyucu olarak karşımıza çıkıyor ve kullanıcılara gündemi takip etme şansı sunuyor.

Inoreader hem Android, hem iOS hem de bilgisayarlar için web servisi bulunan bir RSS okuyucudur. Kullanıcılara mobil cihazları üzerinden gündemi takip etme şansı tanıyan bu uygulama sayesinde ilgi alanlarınıza yönelik konuları zahmetsizce ve ücret ödemeden takip edebilirsiniz.

Uygulamada kolay takip edilebilen, temiz bir arayüz kullanılmış. Bu sayede okuyucular gözleri yorulmadan diledikleri içeriği takip edebiliyor ve yeni konuları karışık alt menülerle uğraşmadan bulabiliyor.

Inoreader’ı ilk açtığınızda karşınız farklı alanlar üzerine yoğunlaşmış kategoriler çıkacak. Bu kategorilerden dilediklerinizi listenize ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kaynakların en son gelişmelerini anlık olarak çeken Inoreader’da ilginizi çekebilecek konular da sunulmakta. Buna ek olarak okumadığınız haberler de sol tarafta yer alan kısımda belirtiliyor. Bu sayede dikkatinizden kaçmış önemli konuları, eskimeden okuma şansına sahip oluyorsunuz.

Genel olarak başarılı bir RSS okuyucu olarak nitelendirebileceğim Inoreader’ı gündemi takip etmek isteyen tüm kullanıcılara öneriyorum.