InstaSquarer 2.0.0.0 (winphone)

InstaSquarer

InstaSquarer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaSquarer, Instagram fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulamadır.

InstaSquarer, popüler fotoğraf paylaşım servisi Instagram’ın önemli eksiklerinden biri olan fotoğrafların kırpılarak gönderilmesi sorununa çözüm getiren bir Windows Phone uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile fotoğrafınızın hiçbir tarafını kesmeden Instagram’da paylaşabilirsiniz.

InstaSquarer, Instagram’da ve diğer sosyal ağlarda paylaşmak istediğiniz fotoğrafları düzenleyebileceğiniz oldukça kapsamlı bir fotoğraf uygulaması. Instagram fotoğraflarını kırpmadan paylaşabilmenize izin veren uygulama ile fotoğraflarınızı efektlerle süsleyebilir, arka plan resimleri ekleyebilir, dilediğiniz boyutta yazılar ekleyebilir, fotoğraflarınızın yönünü değiştirebilir, renklerini düzeltebilir, filtre uygulayabilirsiniz.

İstemediğiniz kadar filtre ve efekt sunan InstaSquarer ile düzenlediğiniz fotoğrafları fotoğraflar hub’ınıza ekleyebilir, Instagram hesabınızda paylaşabilir, Facebook, Twitter ve diğer fotoğraf paylaşım uygulamalarından paylaşabilirsiniz.

InstaSquarer, Windows Phone Mağazası’nda birçok kullanıcı tarafından tam not almayı başarmış, çok sayıda düzenleme ve efekt aracı sunan zengin içerikli bir fotoğraf uygulaması.

YORUMLAR