Kahve Falcım 2.0.0.5 (winphone)

Kahve Falcım

Kahve Falcım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahve Falcım, Windows Phone Mağazası'ndaki popüler kahve falı baktırma uygulamalarından biri.

Kahve Falcım, Windows Phone platformundaki en popüler kahve falı baktırma uygulamaları arasında yer alıyor. Kahve falınız profesyonel falcılar tarafından bakıldığından klasik kahve yorumları olan “Yol var”, “2 vakte evlilik görünüyor.” “Eline para geçecek” gibi sözler yerine gerçekten kahve fincanınızda görünen, başınıza gelebilecek şeyler söyleniyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kahve falı bakma da değişiklik gösterdi. Artık kahve falımızı baktırmak için yanımızda faldan anlayan birilerinin olması gerekmiyor. Mobil cihazımıza yüklediğimiz bir uygulama ile çok kısa sürede hem de zahmetsizce kahve falımızda neler çıktığını öğrenebiliyoruz. Kahve Falcım adlı uygulama da bunlardan biri.

Kahve Falcım uygulaması da diğerleri gibi çalışıyor. Kahve falınızı baktırmak için kahve fincanının fotoğrafını çekip göndermeniz yeterli oluyor. Çok geçmeden profesyonel falcıların falınıza yaptığı yorum telefonunuza geliyor. Dilerseniz fallarınızı arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Geçmiş fallarınıza ait fotoğraf ve yorumları saklamanıza da izin veren Kahve Falcım uygulamasında her gün 43 krediye kadar da ücretsiz kredi hediye edilmekte.

YORUMLAR