Android için En İyi 5 Kahve Falı Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fal baktırma uygulamalarıyla dakikalar içerisinde falınıza baktırabilirsiniz.

Android için En İyi 5 Kahve Falı Uygulaması

Kahve içtikten sonra fal baktırmak istiyorsanız, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fal baktırma uygulamalarıyla dakikalar içerisinde falınıza baktırabilirsiniz.

Dilerseniz,  fal bakma uygulamaları arasından sizler için derlediğimiz listeye hızlıca giriş yapalım.

Kaave Falı

Kahve Falı uygulamaları arasında en başarılı bulduğum Kaave Falı uygulaması, kahve fincanı ve tabağın fotoğrafını çektikten sonra dakikalar içerisinde yorumlayarak sizlere ulaştırıyor. İsminizi, doğum tarihinizi ve ilişki durumu gibi bilgilerinizi de girerek, falınızı buna göre yorumlayan uygulamada Falcı Bacı, falınıza ücretsiz olarak bakıyor.

Fal Vakti

Fal Vakti uygulamasında da aynı şekilde fincanın ve tabağın fotoğrafını yollayarak, uygulamada yer alan Falcı Asuman, Tan ve Femperi adında üç falcıdan hangisini istiyorsanız ona yorumlatabiliyorsunuz. Ücretli olarak baktırdığınız fallar ise gerçek falcılar tarafından yorumlanıyor.

Derya Abla Kahve Falı

Falınızı çeşitli kriterlere göre yorumlayan uygulamada ayrıca iskambil falı, yıldızname, günlük burç yorumları ve rüya tabirleri gibi ek özellikler de bulunuyor. Falınızı göndermeden önce medeni durumunuzu ve cinsiyetinizi girmeyi unutmayın.

Kahve Falı Yorumları

Kahve falına nasıl bakıldığını merak ediyorsanız, Kahve Falı Yorumları adlı uygulamada yer alan bilgilerle konuya tam anlamıyla hakim olabilirsiniz. Fal bakmaya nereden başlanacağı ve falda yer alan figürlerin ne anlama geldiği gibi bilgileri kullanarak, karşınızdaki kişinin hakkındaki bilgileri öğrendiklerinizle harmanlayarak siz de fal bakmaya başlayabilirsiniz.

Hürrem ile Kahve Falı

Gönderdiğiniz fotoğrafları yorumlayan ve sizlere hem sesli hem de yazılı şekilde ileten Hürrem ile Kahve Falı uygulamasında sadece 5 adet kahve falına baktırabiliyorsunuz. Türk Kahvesi ile ilgili paylaşılan bilgileri okuyarak, bu konuda kültürünüzü geliştirebileceğiniz gibi baktırdığınız fallardan kazandığınız rozetler ile çeşitli hediyeler de kazanabilme şansınzı bulunuyor.

Android Üzerinde Oynayabileceğiniz En İyi 11 Poker Oyunu

Windows'ta Klasör Simgesi Nasıl Değiştirilir?

YORUMLAR