Kaydedici Pro 3.0.0.0 (winphone)

Kaydedici Pro

Kaydedici Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaydedici Pro, telefonunuzla uzun süreli kayıtlara imkan tanıyan ücretsiz ve basit bir uygulamadır.

Kaydedici Pro, Windows Phone’lu akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilmiş ücretsiz ve etkili bir ses kayıt uygulamasıdır. Kilit ekranındayken dahi sesleri kaydetmenize imkan tanıyan uygulama ile uzun süreli kayıtlar da oluşturabilirsiniz.

Windows Phone platformunda başarılı mobil uygulamalara imzasını atan Studio 8 tarafından ücretsz olarak sunulan Kaydedici Pro, dilediğiniz uzunlukta ses kaydına izin veriyor. Kaydettiğiniz ses dosyalarınızı adlandırabiliyor, telefonunuzun hafızasına veya bulut ortama (OneDrive) yükleyebiliyorsunuz. Tabii ki ses dosyalarını uygulamadan ayrılmadan çalabilir, beğenmediklerinizi tek dokunuşla silebilirsiniz. Birden fazla kayıt yapmanız durumunda oldukça işinize yarayacak “arama” özelliği de mevcut. Başlık ve süre bazından arama yaparak daha önce gerçekleştirdiğiniz bir kayda hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Windows Phone platformuna özel bir işlev olan “başlangıç ekranına sabitleme” bu uygulamada da kullanıma sunulmuş. Ses dosyalarını sabitleyerek hızlıca çalabiliyorsunuz.

Kaydedici Pro, Windows Phone için karmaşık ayarlar içermeyen kullanımı basit ve ücretsiz bir ses kayıt uygulaması arayanlar için ideal.

Kaydedici Pro Özellikleri:

  • Kilit ekranında kayıt
  • Uzun süreli kayıt desteği
  • Ses dosyalarını kaydetme ve OneDrive’a yükleme
  • Kaydedilen dosyaları adlandırma
  • Kayıtları başlık ve süre bazında aratma
  • Kayıtları başlangıç ekranına sabitleme

YORUMLAR