Lazors 2.2.0.1 (winphone)

Lazors

Lazors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lazors, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve birbirinden zorlu bulmacaları çözmeniz gereken bir zeka oyunudur.

Lazors, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan zorlu bir bulmaca oyunudur.

Fizik derslerinde gördüğümüz ışığın kırılma ve yansıma ilkesinden yola çıkarak hazırlanan oyunda ışık yerine lazer ve yansıtıcı olarak da aynalar kullanılmış.

Oyunda bulmacaları çözmek ve bölümleri tamamlamak için yapmamız gereken şey oyun ekranı üzerine gelen lazeri aynaların yerini değiştirerek hedef noktaya kadar yansıtmaya çalışmak. Bu sayede oynamakta olduğumuz bölümü tamamlayarak bir sonraki bölüme geçebiliriz.

Bölümlerin yavaş yavaş zorlaşacağı oyunda, ilk başlarda kolayca geçtiğiniz bölümleri ilerleyen zamanlarda özlemeye başlayacaksınız. Çünkü bir yerden sonra artık bölümleri geçebilmek için ince hesaplamalar yapmak zorunda kalacak belki de bölümleri geçemeyerek yerinizde saymaya başlayacaksınız.

Merak etmeyin çünkü oyunda başınız sıkıştığı zaman yardım alabileceğiniz bir ipucu sistemi de yer almakta. Geçemediğiniz bölümler veya takıldığınız noktalarda neler yapmanız gerektiği konusunda bu ipucu butonundan yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz, zorlu, eğlenceli, sürükleyici ve bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyununa hasret mi kaldınız? O zaman Lazors'u mutlaka denemelisiniz.

Lazors Özellikleri:

  • 200'den fazla bölüm
  • Kolay oynanış
  • İpucu sistemi
  • HD kalitesinde grafikler

YORUMLAR