Lock & Hide 1.1.0.0 (winphone)

Lock & Hide

Lock & Hide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock & Hide, fotoğraflarınız için tam şifreleme uygulayarak hassas verilerinizin başkaları tarafından görüntülenmesini engeller.

Lock & Hide, akıllı telefonlarımızda sakladığımız en önemli veriler arasında olan fotoğraflarımızı şifreleyerek yetkisiz kişilerin erişimine kapatmamıza yardımcı olan basit kullanımlı ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Fotoğraflar Hub’ınızdaki albümleri uygulama içerisine kolaylıkla aktararak önemli fotoğraflarınızı şifreyle koruyabilir, dilerseniz gizleyebilirsiniz.

Hızlı ve basit kullanıcı arayüzü ile gelen uygulama Windows Phone’lu akıllı telefonunuzda sakladığınız tüm fotoğrafları sizin dışınızda hiç kimsenin erişemeyeceği biçimde şifreler ve fotoğraflarınızı korur. Birden fazla albüm ve resmi içe aktarabilir, istediğiniz bir fotoğraf veya albümü parola ile şifreleyebilir, şifresini dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Galeri görünümüne geçerek fotoğraflarınıza göz atabilir, slayt olarak görüntüleyebilir, hızlı çimdik hareketiyle fotoğrafınıza daha yakından bakabilirsiniz.

Benzer uygulamalarda gördüğümüz parola ekranı yerine tam şifreleme uygulayarak fotoğraflarınızın görüntülenmesini engelleyen Lock & Hide ile telefonunuza çocuğunuza veya bir başkasına verdiğinizde hassas fotoğraflarınızın güvende olduğundan emin olursunuz.

Not: Bu uygulama, Kaspersky’nin Windows Phone kullanıcıları için önerdiği en iyi 5 güvenlik uygulaması arasında yer almaktadır.