mSecure

mSecure

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 146
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mSeven Software LLC

mSecure, Windows 8 / 8.1 ve Windows RT tabanlı tablet ve bilgisayarlarla uyumlu gelişmiş parola yöneticisidir.

mSecure, Windows 8 / 8.1 bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilen ücretsiz bir parola yöneticisidir. Hesap numaralarınız, kullanıcı adlarınız, şifreleriniz gibi kişisel bilgilerinizi 256-Bit güvenlik metodu ile şifreleyerek koruyan uygulama, basit bir parola yöneticisinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Windows 8’in modern tasarımına ve özelliklerine sahip olan uygulama, ultra güvenli şifreleme, hacker önleme mekanizması, yedekleme, verileri otomatik olarak Dropbox ile senkronize etme, etkili arama özelliği ile benzerlerinden oldukça farklı bir kullanım sunan parola yöneticisidir.

Ultra güvenlidir; Verileriniz askeri sınıf şifreleme ile korunur. Şifreleriniz yazılımın hiçbir bölümüne kaydedilmez. Otomatik kilitleme ile uygulama kullanılmadığında verileriniz güvendedir. Verilerinizin düzenli olarak yedeği alınır.

Kullanımı basittir; Verileriniz gruplara ayrılır, ad ve türe göre listelenir. Hızlı veri girişini mümkün kılan 19 adet standart şablon mevcuttur. Entegre arama özelliği ile kayıtlara hızlıca ulaşırsınız.

Senkronize çalışır; Verileriniz Dropbox hesabınız kullanılarak senkronize edilir.