Looney Tunes 1.0.0.34 (winphone)

Looney Tunes

Looney Tunes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looney Tunes uygulamasını indirerek çocuğunuz veyahut küçük kardeşinizin doyasıya çizgi film izlemesini sağlayabilirsiniz.

Looney Tunes, çocuğunuz veya kardeşiniz için site site dolaşıp çizgi film arama derdinden kurtaran bir Windows Phone uygulaması. Yüzlerce çizgi filmi tek bir yerden izleme kolaylığı sunan uygulamanın ücretsiz olması ve çizgi filmlerin doğrudan uygulama üzerinden izlettirmesi, tarayıcıya yönlendirme yaptırmaması ise harika.

Looney Tunes bildiğiniz üzere Warner Bros imzasını taşıyan kısa çizgi film serisi. Sevimli tavşan Bugs Bunny, zeki ördek Daffy Duck, saf ve sevecen domuz Porky, Sylvester ve Tweety, her şeyi yiyebilen Tazmanya Canavarı, çakal Wile E. Coyote ve hızlılığı ile meşhur Road Runner dahil birçok karakterin maceralarını tek bir yerde toplayan bir çizgi film izleme uygulaması olan Looney Tunes’da tüm içerikler ücretsiz ve çizgi filmlerin tüm bölümlerini takılma sorunu ile karşılaşmadan izleyebiliyorsunuz.

Looney Tunes’a ait çok eski çizgi filmleri dahi bulabileceğiniz uygulamanın oynatıcısı da son derece basit hazırlanmış. Çizgi filmi istediğiniz noktaya alabiliyor, durdurup başlatabiliyor, sesi ayarlayabiliyorsunuz. Hatta karışık oynatma butonu bile koyulmuş.

Looney Tunes uygulamasının eksikleri de yok değil. İzleme ekranında olması gerekenden fazla reklam çıkıyor. Reklamlar kenarda çıkıyor ancak yine de göz takılıyor. Çizgi filmlerde genellikle konuşma olmadığından Türkçe Dublaj seçeneği gereksiz olabilir ancak menüler için Türkçe seçenek olabilirdi ve çocukların kullanabileceği şekilde daha basit ayarlanabilirdi. Ancak yine de tüm çizgi filmleri tek noktadan izleyebilmek güzel.

YORUMLAR