Masque 1.0.4 (winphone)

Masque

Masque
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kimliğinizi gizleyerek dolaştığınız Masque, Windows Phone için ücretsiz bir arkadaş bulma uygulaması.

Windows Phone için ücretsiz bir mesajlaşma ve arkadaş bulma uygulaması olan Masque, insanların ancak maskeler ardında gerçek kişiliğini ön plana çıkaracağına inanıyor. Venediklilerin maskeli balolarını hatırlatan bir kültürü modern teknolojiye kazandırma niyetinde olan bu uygulama Nimbuzz ekibi tarafından hazırlanmış.

İnternette anonim olmayı tercih edenler için arkadaş bulma siteleri her daim problem teşkil etmiştir. Kendi kimliğinin başkaları tarafından gözetlenmesini istemeyen kullanıcılar için bu tarz hizmetlerden yararlanmanın büyük sıkıntıları oluyor.

Gizliliğinizi korumak isteyen Masque ile bu olumsuz durum değişiyor. Masque kullananlar ile mesajlaşma, ses dosyaları ve resim paylaşımları yapmak mümkün. Dilediğinizde gönderdiğiniz resimler birkaç saniye içinde imha da oluyor. Buradaki amaç karşınızdaki insanın görünümünüz hakkında fikir sahibi olması ve bunun sonrasında da size ait olan bir fotoğrafı hafızada tutmaması.

Masque profiline sahip olmak için bir isim ve sizi betimleyecek bir avatara ihtiyacınız var. Bunun sonrasında anonim olarak dilediğiniz insanla muhabbete başlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR