Meme Creator Pro 1.1.0.0 (winphone)

Meme Creator Pro

Meme Creator Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Meme Creator Pro ile eğlenceniz garantili.

İnternet dünyasının komedi furyası içersinde yer alan vageçilmezleri arasında olan Meme konsepti için ücretsiz bir Windows Phone uygulaması arıyorsanız Meme Creator Pro hoşunuza gidecektir. İnternet dünyasında üzerinde espri malzemesi olmanın 5 adım ötesine geçmiş harika tiplerin harika karelerinden oluşan bu dev arşiv sizin de Windows Phone cihazınızda yer alabilir. Özellikle Facebook arkadaşlarınızın paylaşımlarına fotoğraflı yorum atmayı seviyorsanız bu uygulamanın şart olduğunu iddia etmek bile mümkün.

Tabii ki bu uygulama sadece fotoğraf koleksyonlarından ibaret değil. Bununla birlikte kendi arka planınızı ayarlayabiliyorsunuz ve en önemlisi, fotoğrafların altına metin yerleştirebiliyorsunuz. Özellikle de birilerine laf çarpıtmak gibi bir eyleminiz varsa bu kişisel metinler harika sonuçlar verecektir. Biliyorsunuz ki bu tarz cevaplar vermek son zamanlarda çok moda oldu ve hepimiz lafı gediğine oturtan Meme görsellerinde çokça kez gülüyoruz.

Windows Phone için çıkan bu Meme oluşturma uygulaması tamamen ücretsiz olduğu için bir ekstra puan almayı başarıyor. Normalde internetten kolayca bulabileceğiniz görseller barınsa da sunmuş olduğu metin düzenleme seçeneği sayesinde Meme Creator Pro hız ve fonksiyon katmayı başarıyor.

YORUMLAR