Movie Maker 8.1 1.1.9.5 (winphone)

Movie Maker 8.1

Movie Maker 8.1
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Movie Maker 8.1, Windows Phone 8.1'li cihazlarla uyumlu gelişmiş video düzenleme uygulamasıdır.

Movie Maker 8.1, Windows Phone 8.1’li telefon ve tabletler için özel olarak hazırlanmış ilk gelişmiş video düzenleme uygulamasıdır. Lumia telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede videoları kolayca aktarabilir, videonuzu istediğiniz şekle sokabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Videolarınızı mobil cihazınızdan düzenleme kolaylığı sunan Movie Maker 8.1, videonuzu en iyi hale getirmek için ihtiyaç duyacağınız tüm işlevleri sunar. Videolarınızı dilediğiniz yerden kırpabilir, videolarınızı birleştirebilir, videonuzun süresini dilediğinizce ayarlayabilir, videolarınızın sesini çıkarabilir ve dilediğiniz bir müziği ekleyebilir, videolarınıza beğendiğiniz Nokia filtrelerinden uygulayabilirsiniz. Modern arayüz üzerinden videolarınızı dilediğiniz biçime sokmak sadece birkaç dakikanızı alır. Full hd kalitedeki videolarınız da rahat bir şekilde işleyen uygulama sadece videolarınız değil fotoğraflarınız üzerinde de düzenlemeler yapmanızı sağlar. O an çektiğiniz bir fotoğrafı veya telefonunuzda kayıtlı bir fotoğrafı uygulamaya aktarabilirsiniz.

Videodaki sesi mp3 formatında kaydetme, video ve ses sıkıştırma, 10x slow motion efekti gibi ekstra özellikler de sunan Movie Maker 8.1, Windows Phone platformundaki en fazla işleve sahip ve beğenilen video düzenleme uygulaması. Uygulamayı deneyebilir, deneme süresinin ardından 1.49 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.

Movie Maker 8.1 Özellikleri:

  • Telefonun hafızasındaki veya yeni çekilen video ve fotoğrafı aktarma
  • Video ve sesi kolayca kesme, kırpma, bölme
  • Klipleri kopyalama, yapıştırma, taşıma ve silme
  • Yakınlaştırılabilir gerçek zamanlı önizleme
  • Fotoğraflar için Nokia filtre efektleri
  • Film projelerini kaydetme, kurtarma ve paylaşma
  • Full HD videolar için destek

YORUMLAR