MSN Travel 3.1.4.439 (winphone)
MSN Travel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    59

  • Üretici

    Microsoft Corporation

MSN Travel, dünya genelinde gidilip görülmesi gereken bölgeleri listeleyen, uçak ve otel rezervasyonu da yaptırabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

MSN Travel (MSN Seyahat), yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizi planlarken size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir uygulama. Sadece Türkiye değil dünyanın dört bir yanında gidilesi yerleri gözde mekanlarıyla birlikte listeleyen uygulama ile uçak ve otel rezervasyonlarınızı da yaptırabiliyorsunuz.

Microsoft’un ücretsiz olarak sunduğu ve genel olarak Türkçe dilin hakim olduğu arayüz ile gelen kapsamlı seyahat uygulaması MSN Travel, konumuzu tespit ederek gezilip görülesi şehirleri mesafe bazında listeleyebilmektedir; böylelikle çok yakınınızda ve çok uzağınızda kalan yerleri ayrı ayrı görebilirsiniz. Gideceğiniz yere karar kıldıktan sonra uçak ve otel rezervasyonunuzu yaptırabilir, o yerin kesinlikle görülmesi gereken mekanlarını inceleyebilir, daha önce gezip gören kişilerin çekmiş olduğu yüksek kalitede fotoğraflara (Panorama fotoğraflar ayrıca gösterilmektedir.) bakabilirsiniz.

Çeşitli haber sitelerinin yayınladıkları gezi fikirleri (Bayramda gidilecek 5 Avrupa şehri gibi) yazılarını da içerisine alan MSN Travel, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz en modern görünümlü seyahat uygulaması. Sık seyahat eden biriyseniz bu uygulama kesinlikle telefonunuzda bulunmalı.

YORUMLAR