Music Sense 1.5.0.0 (winphone)

Music Sense

Music Sense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Sense, akıllı telefonunuza sınırsız sayıda müzik indirmenize izin veren kullanımı basit bir uygulamadır.

Music Sense, hem yeni hem de popüler şarkıları kolaylıkla bulmanız ve akıllı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirmeniz için geliştirilmiş harika bir müzik indirme uygulamasıdır. Mobil cihazınıza sınırsız sayıda şarkı indirmenize izin veren uygulama indirme işlemlerini hızlı ve rahat bir şekilde yapmanıza imkan tanıyan hafif bir arayüz ile geliyor.

Windows Phone 8 ve üzeri yüklü cihazlarla uyumlu olan Music Sense, benzer müzik indirme uygulamalarından oldukça farklı. Xbox Music entegrasyonu sayesinde indirdiğiniz parçanın etiket ve kapak bilgilerini düzenleme işlemini uygulamanın kendisi yapıyor. Parça adını, yılını, türünü, albüm kapağını ayarlama ile uğraşmıyor, indirdiğiniz müziklere daha rahat ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Xbox Music’te arat seçeneği sayesinde geniş müzik arşivine ulaşmanız da mümkün. Uygulamanın öne çıkan diğer bir özelliği de aradığınız müziğe en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan modern, düzenli bir arayüze sahip olması. Keşfet bölümünden albüm, şarkıcı ve şarkı bazında arama yapabiliyor, en iyiler listesine ulaşabiliyor, İndirilenler bölümünden o anda cihazınıza inen tüm müzikleri (aynı anda birden fazla indirme yapabiliyorsunuz.) hız ve boyutları ile birlikte görebiliyorsunuz.

Windows Phone akıllı telefonunuz ücretsiz, hızlı ve düzenli bir müzik indirme uygulaması arıyorsanız kullanıcılardan tam not almayı başaran Music Sense’i kesinlikle denemelisiniz.

Music Sense Özellikleri:

  • Sınırsız sayıda indirme
  • ID3 etiketleri ve albüm kapakları desteği
  • Xbox Music desteği
  • Albüm kapağı arama
  • Arka planda indirme
  • Çoklu indirme desteği
  • Basit kullanıcı arayüzü

YORUMLAR