NESbox 1.1.0.0 (winphone)
NESbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Tamindir

NESbox, bir dönemin oyun / el konsollarında yer alan popüler oyunları Windows Phone cihazınızda oynamanıza izin veriyor.

NESbox, bir dönemin popüler oyun konsollarından Nintendo, Super Nintendo, Sega Genesis ve GameBoy için hazırlanmış oyunları Windows Phone telefonunuzda oynamanıza imkan tanıyan bir emülatör ve de ücretsiz.

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte günümüz oyunları gerçeğe oldukça yaklaştı. Hem görsel hem de oynanış olarak etkileyen yapımlar bizlere oyun konsollarımızda, bilgisayarlarımızda, mobil cihazlarımızda uzun süre zaman harcatıyor. Lakin eski bir oyuncu iseniz, eskilere özlem duyabiliyor ve bu enfes oyunları bir köşeye bırakıp bilgisayarın olmadığı dönemlerde büyük hevesle satın aldığınız eski oyun konsollarınızda oynadığınız oyunları tekrar görmek ve oynamak isteyebiliyorsunuz. NESbox uygulaması bu özlemi duyan oyuncular için hazırlanmış ve sadece Windows platformunda karşımıza çıkıyor.

.nes, .gen, .smc dosya türlerini destekleyen uygulama ile Super Mario, Bomberman, Contra gibi bir dönemin en popüler oyunlarını yeni Windows Phone cihazınızda rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Oyunun romunu bulduktan sonra tek dokunuşla oyunu mobil cihazınıza aktarabiliyorsunuz. Bu noktada oyunları nasıl oynayacağınızı düşünebilirsiniz. Oyununa göre değişse de oyunları ekranın farklı noktalarına yerleştirilmiş silik butonlarla oynuyorsunuz. Tabii ki oyun hangi kontrol seçeneğini sunuyorsa onunla oynamak durumundasınız.

Eski konsolları hatırlatan nostaljik arayüz ile gelen emülatörün en güzel yanı oyunları kendi içerisinden aramanıza imkan vermesi. Doğrudan uygulamadan oyun aratıp yükleyebiliyorsunuz. Bunun dışında deneme amaçlı konulmuş eğlenceli 9 adet oyun önyüklü geliyor.

Xbox ve PlayStation'ın olmadığı dönemlerin en popüler oyun / el konsollarının oyunlarını oynamak istiyor ancak bunu mobil cihazınızda nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, NESbox uygulamasından yardım alabilirsiniz.

YORUMLAR