New Star Soccer 1.8.0.4 (winphone)

New Star Soccer

New Star Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,089

  • Üretici

    New Star Games Ltd

New Star Soccer, Windows Phone cihazınız için farklı bir futbol oyunu arıyorsanız deneyebileceğiniz bir yapım.

New Star Soccer, Windows Phone telefonunuzda şimdiye kadar oynadığınız tüm futbol oyunlarını unutturacak bir yapım. Futbolcularla yeşil sahalara inmek yerine kendi kariyerinizin peşinde olacağınız farklı bir oyun. Görsel anlamda çekici olmasa da içeriği oldukça zengin olduğundan uzun süreli oynanışlarda sıkmıyor; sizin de sıkılmayacağınızı umuyorum.

Ödüllü ve mobilde en çok oynanan futbol simülasyon oyunlarından biri olan New Star Soccer oyununda profesyonel bir futbolcu olma hayalleri olan genç bir yeteneğin yerine geçiyorsunuz. 16 yaşında genç bir yetenek olarak oyuna başlıyor ve profesyonel olma yolunda ilerliyorsunuz Amacınız dünyanın en çok konuştuğu futbolcu olabilmek. Tabii ki bu ciddi çalışma, disiplin gerektiriyor. İşinizin oldukça zor olduğunu söyleyebilirim.

Oyunu bir menajerlik oyunu olarak düşünebilirsiniz lakin bambaşka bir oynanış sunuyor. Sadece maçlara çıkıp, antrenmanlara katılıp futbolcunuzun gelişmesini seyretmiyorsunuz. Bunların yanında oyuncunuzun eğlence merkezlerine gitmesini sağlayarak sosyal yönünü de geliştirmek için uğraş veriyorsunuz. Maddi olarak ta yanında olmanız gerekiyor. Futbolcunuza araba ve ev satın alarak mutluluğun sağlamalısınız. Öte yandan oyuncunuzun maçlarda yüksek performans göstermesi için takım arkadaşları ve teknik direktörü ile de mutlu mesut olmasını sağlamanız gerekiyor.

Windows Phone platformunda geç karşımıza çıkan New Star Soccer’ın futbol kariyeri üzerine kurulu bağımlılık yapan harika bir yapım olduğunu düşünüyorum. Klasik gol atmadan başka bir amaç taşımayan futbol oyunlarından sıkıldıysanız bambaşka bir deneyim sunan bu yapımı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR