Nilüfer Turizm 1.0.0.0 (winphone)

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    163

  • Üretici

    Mobil Atolye

Nilüfer Turizm uygulaması ile uygulamadan ayrılmadan otobüs biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Nilüfer Turizm, Windows Phone platformundaki ilk ve tek otobüs bileti satış uygulamasıdır. Doğrudan uygulama içerisinden (web sitesine yönlendirilmeden) otobüs biletinizi satın alabileceğiniz uygulama basit, modern ve hızlı kullanıcı arayüzü ile geliyor.

Nilüfer Turizm, sadece 4 adımda kolay ve güvenli bir şekilde otobüs biletinizi almanızı sağlayan yeni bir seyahat uygulaması. Artı Bilet üyeliğinizle giriş yapmanızın ardından istediğiniz şehir ve saat için biletinizi -uygulamadan ayrılmadan- satın alabilirsiniz. Biletinizi doğrudan uygulama içerisinden aldığınızdan, geçmiş biletlerinizi görebilirsiniz.

Not: Nilüfer Turizm uygulaması ile bilet satın alabilmeniz için Artı Bilet üyeliğinizin olması gerekmektedir. Artı Bilet üyeliğinizi cep telefonu veya internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan SMS ile üyelik için Üye yazıp boşluk bırakın ve Adınızı Soyadınızı yazıp 0(532) 750 0099 numarasına gönderin. Kaydınızın gerçekleşmesinden sonra SIFRE yazıp aynı numaraya mesaj gönderdiğinizde size özel şifrenizi içeren sms gelecektir. İkinci üyelik seçeneği ise internet üzerinden. Nilüfer.com.tr adresine giderek Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra Yeni Üye Kayıt Formu’nu doldurarak üye olabilirsiniz.

YORUMLAR