Ninja Mission (winphone)

Ninja Mission

Ninja Mission
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Mission, sadece süper ninjaların tamamlayabileceği zorlu görevlerle karşılaşacağınız bir aksiyon oyunu.

Ninja Mission, Kungfu vadisinde bulunan ninja kasabasını ele geçirmeye çalışan eğitimli kötü ninjaların karşısında duran üç süper ninjayı kontrol ettiğimiz bol hareketli sahnelerle süslenmiş bir Windows Phone oyunu ve hiçbir ücret ödemeden başladığımız gibi biterebiliyoruz.

Çizgi film tarzı görseller ve hareketli müziklerle süslenmiş hiç duraksamayan oynanışa sahip ninja oyununda bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Sürekli koşma durumunda olan ninjamız kimi zaman tekme ve yumruklarını, kimi zaman ninja yıldızını, kimi zaman da çevikliğini kullanarak düşman ninjalardan ve engellerden kaçabiliyor. Ninjaımızın hareketlerini sağlamak için basit kaydırma hareketini kullanıyoruz. Bu noktada oyunun basit olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz ancak değil. Hareketleri öğreten kısa eğitim bölümünün ardından oyuna dalış yaptığınızda Ninja Mission’ın benzersiz bir oynanış sunduğunu görüyorsunuz.

Ninjalı koşu oyununda zorlu görevleri tamamlayarak kazandığımız altınları ninjalarımıza avantaj sağlayan güçlendiricileri almak için kullanıyoruz. Farklı ninjalarla oynayabilmek içinse oyunda belli bir süre zaman geçirmemiz kafi oluyor. Oyunda hiç ödeme yapmadan kolaylıkla ilerlemek mümkün.

YORUMLAR