On The Run (winphone)

On The Run

On The Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

On The Run, klasik arabaların haricinde tank, koca ayak kamyon, itfaiye aracı, ufo kullandığınız bol hareketli bir yarış oyunu.

On The Run, trafiğin aktığı yollarda ne kadar hızlı gidersek o kadar başarılı olduğumuz bir yarış oyunu.

Miniclip imzasını taşıyan ve Windows Phone platformunda da şaşırtıcı şekilde resmi olarak karşımıza çıkan sonsuz yarış oyununda duraksama lüksümüz yok. Klasik arabaların dışında koca ayak kamyon, itfaiye aracı, tank, uçak, ufo ile yarışabildiğimiz oyunda amacımız trafiğin yoğun olduğu çok şeritli yollarda birbirinden tehlikeli hareketler yaparak puan kazanmak ve checkpoint noktalarına zamanında varmak.

Checkpoint noktalarına verilen süre içerisinde erişmek çok basit değil. Bir an olsun bile durma imkanımızın yok ve yanlış hareket sonucu çarptığımız her araç bize zaman kaybı olarak geri dönüyor. Peki trafiğin oldukça yoğun olduğu yolda nasıl ilerleyeceğiz? Bu noktada araçlarımızın öne çıkan özelliklerini kullanmamız gerekiyor. Örneğin; Tankla yarıştığımız vakit önümüze çıkanları rahatlıkla ezip geçebiliyoruz. İtfaiye aracımızın makineli tüfeğini kullanarak trafikteki araçları ortadan kaldırabiliyoruz. Veya uçağımızla yukarıdan ateş yağmurunu tutabiliyoruz.

Çılgınca hareketler yaparak rütbe attığımız yarış oyununda ilerledikçe yeni araç ve pistlerin kilidini kaldırıyoruz. Oyunda çok ilginç araçlar olduğundan kesinlikle garaj bölümüne bakmanızı öneririm. Yeni pistler ise daha çılgınca hareketler yapmanız açısından mühim. Öte yandan araçlarınızın performansını artırmanız da mümkün. Tabii ki bunların hepsi altınlarla mümkün ve uzun süre oynama gerektiriyor.

YORUMLAR