OneMusic 2014.616.2209.2132 (winphone)

OneMusic

OneMusic
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OneMusic, Xbox Music'e alternatif olarak kullanabileceğiniz müzik dinleme uygulamasıdır.

OneMusic, Windows Phone platformu için hazırlanmış tam özellikli müzik oynatıcıdır. Temiz ve modern arayüz ile gelen uygulama ile telefonunuzda ve hafıza kartınızda depoladığınız müzikleri çalabilir, favori parçalarınızdan oluşan harika çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.

Windows Phone’un varsayılan müzik uygulaması XBOX Music ’e alternatif olarak kullanabileceğiniz OneMusic, uzun süren taramanın ardından hem telefonunuzdaki hem de SD kartınızdaki müziklere erişebiliyor ve müziklerinizi yönetebilmeniz için gerekli tüm seçenekleri sunuyor. Çalma listeleri oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor, listenin yeniden çalması ve şarkıların karışık çalmasını sağlayabiliyorsunuz.

5 süreyle tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu müzik uygulaması Xbox Music DRM korumalı dosyalara erişemese de, Xbox Music Pass ile çalışmasa da hem hızlı hem basit olması yönünden Xbox Music’e alternatif olarak kullanabilirsiniz. Canlı kutucuk ve etiket düzenleme özelliklerinin bir sonraki güncellemede geleceğini belirtelim.

YORUMLAR