Pet Island (winphone)

Pet Island

Pet Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pet Island, dünyanın en şirin hayvanları için otel kurduğunuz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Pet Island, yer yüzünde ne kadar sevimli hayvan varsa hepsini kendi kurduğunuz bir otelde toplayabileceğiniz bir Windows Phone oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda sevimli mi sevimli köpeklerden şirin kediciklere, yürüyüşleriyle güldüren penguenlerden hamsterlara çok sayıda hayvanı bir araya toplayabiliyorsunuz.

Pet Island oyununu ilk açtığımızda bizleri ufak bir animasyon karşılıyor. Animasyonda doktorun hayvan otelimizi nasıl yıktığı gösteriliyor. Kısa süreli ilginç animasyonun ardından oyuna başlıyoruz ve öğretici sayesinde otelimizin temelini rahatlıkla atıyoruz. Bir süre sonra otelin yönetimi tamamen bize veriliyor ve hayvanlarımızla baş başa kalıyoruz.

Dünya genelinde yaşayan ne kadar sevimli hayvan varsa hepsi oyunda diyebilirim. Amacımız onların mutlu mesut şekilde yaşamalarını sağlamak. Bunu başarabilmek için sürekli olarak ilgilerini üzerimizde tutmamız, kendimize bağlamamız gerekiyor. Mutlu ettiğimiz hayvanlar bize para kazanıyor. Paramızı yine onların ihtiyaçları için harcıyoruz.

Dünyanın en şirin hayvanlarından oluşan büyük bir otel kurma ve yönetme imkanı tanıyan oyunda dilersek Facebook hesabımıza giriş yaparak arkadaş, komşu edinebiliyoruz. Komşu edinmemiz çok mühim zira otelimizi genişletmek için onlardan yardım alıyoruz.

YORUMLAR