Photo Sweep 1.1.0.0 (winphone)

Photo Sweep

Photo Sweep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf galerisindeki temizliği hızlandıran Photo Sweep, gereksiz dosyaları kolaylıkla silmenizi sağlıyor.

Telefonunuzda fotoğraflarınız çok yer kaplıyorsa belleğinizi boşaltmak için birçoğunu silmeniz gerekebilir. Ne var ki, galeride size sunulan ufak görsellerden silmek istediklerinizi seçeniyorsanız ve her birini teker teker görüntüledikten sonra silmeye çalışıyorsanız bu işlem oldukça zor olabilir. Photo Sweep bu soruna oldukça pratik bir çözüm getiriyor.

Instagram benzeri kontrollerle fotoğraflarınızın gitmesine ve kalmasına izin verdiğiniz Photo Sweep sayesinde adım adım fotoğraf görüntülerken silmek istediğiniz dosyaları da anında silebileceksiniz. Gitmesinizi istediğiniz fotoğrafların her birini işaretledikten sonra karşınıza seçili olanların toplandığı bir ekran çıkıyor ve buradan silme işlemini onaylıyorsunuz veya son dakikada vazgeçip bazılarını kurtarabiliyorsunuz.

Silme işlemi konusunda emin olduğunuz anda çöp kutusunu tıklayın ve arşivinize hızlı bir temizlik katın. Uygulamayı tekrar kullandığınızda kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün. Dolayısıyla eski arşivinizde boş yere tekrar dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.