Pic Stitch 1.4.0.0 (winphone)
Pic Stitch
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Big Blue Clip, LLC

Pic Stitch, kolaj hazırlamanın yanında fotoğraflarınızı düzenlemek için de kullanabileceğiniz basit hazırlanmış bir mobil uygulama.

Pic Stitch, kolaj uygulaması olarak tanıtılıyor olsa da temel fotoğraf düzenleme işlemlerini yapmak ve fotoğraflarınıza filtre uygulamak için de kullanabileceğiniz bir mobil uygulama.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarda çalışan diğer bir deyişle çok eski bir Windows Phone telefona sahipseniz kullanamayacağınız uygulamada 200’den fazla kolaj düzeni ve 12 farklı fotoğraf en boy oranı seçeneği bulunuyor ki çoğu kolaj uygulamasında bu kadar fazla seçenek sunulmuyor.

Kolaj hazırlamanın dışında fotoğraflarınızı iyileştirmek ve istediğiniz şekle getirmek için de kullanabileceğiniz uygulamada sosyal ağ uygulamalarından alışık olduğumuz çok sayıda filtre ve çıkartma da sunuluyor.

Pic Stitch ile oluşturduğunuz kolajları doğrudan Facebook veya e-posta ile paylaşabileceğiniz gibi yüksek çözünürlüklü olarak dışa aktarabiliyor yani fotoğraf albümünüze kaydedebiliyorsunuz.

Not: Hızlı kolaj hazırlama ve basit fotoğraf düzenleme işlemleri için uygun olan Pic Stitch’in Windows Phone platformunda 1,99 TL’ye sunulması, Android platformunda ücretsiz olması ise son derece anlamsız.

YORUMLAR