Qello 1.0.16.0 (winphone)

Qello

Qello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Qello, sevdiğiniz sanatçıların ve grupların canlı konser videolarına ulaşabileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Qello, sevdiğiniz sanatçıların ve müzik gruplarının canlı konser videolarını yüksek kalitede sunan bir Windows Phone uygulaması. Metallica, Queen, Pinf Floyd, Bon Jovi, Linkin Park, Bob Marley gibi tanınmış simaların canlı performanslarını sunan enfes bu müzik uygulaması sayesinde oturduğunuz yerden konser izlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Dünya genelinde gerçekleşen konserleri online olarak Windows Phone cihazınızdan izleyebileceğiniz yegane uygulama olan Qello, konsere gitmeye vakit ayıramayan veya gitmeye üşenen herkese tavsiye edebileceğim zengin içerikli harika bir konser izleme uygulaması. Yabancı konserleri takip eden ve izlemeyi seven biriyseniz bu uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı öneririm.

Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde konserleri türüne göre sıralayabileceğiniz ve dilediğiniz sanatçının konserlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz Qello Concerts uygulamasında sunulan tüm konserleri izleyebilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Google veyahut Facebook hesabınızla hızlı bir şekilde üye olduktan sonra 7 gün süren ücretsiz üyeliğinizi başlatmış oluyor ve konserlerin önizlemelerini değil tamamını izleyebiliyorsunuz. Uygulamadan memnun kalırsanız aylık 11 TL karşılığında kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Üyeliğiniz diğer müzik uygulamaları gibi her ay otomatik olarak yenileniyor ve dilediğiniz an sonlandırabiliyorsunuz.

1500’den fazla canlı performası içeren Qello uygulamasında davet etme seçeneği de bulunmakta. Sağ üst köşeden ulaşabileceğiniz bu seçenek sayesinde o anda izlediğiniz bir konsere arkadaşınızı davet edip onunla birlikte izlemenin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Qello, türk sanatçıların konserleri de olsaydı 10 numara diyebileceğim bir uygulama olmuş. Tabii ki sanatçıyı veya grubu canlı görmenin yerini tutmaz ama konsere gidecek vakti bulamıyorsanız oldukça işinize yarayacaktır.

YORUMLAR