iTunes

iTunes

12.5.5 (Mac)
Editör Puanı: 5/5
5
iTunes
iTunes
iTunes
iTunes
iTunes

Mac İçin Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme ve Oynatma Aracı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 10 ay önce

Apple Cihazlarınızı ve Uygulamalarınızı Kolayca İdare Edin

Müzik ve video arşivi yapıp yönetmek, en yeni şarkıları satın alarak kütüphanenize eklemek, Apple cihazları arasında senkronizasyon sağlamak gibi güçlü özelliklere donatılmış iTunes'un Mac versiyonu.

iTunes müzik dükkanı üzerinden hem Mac hem Windows kullanıcılarına online müzik alışverişi imkanı sağlayan yazılım en ünlü müzik şirketleri ve bağımsız plak şirketleriyle anlaşmalı olarak şarkıları kullanıcılarının beğenisine en uygun fiyat ile sunuyor.

En popüler medya dosya formatlarının tamamına desteği bulunan iTunes AAC teknolojisi ile CD kalitesine daha yakın bir sesi daha küçük dosya boyutlarında sunabiliyor. Kaynak konusunda gelişmiş kütüphane (libary), akıllı oynatım listeleri (playlist) ve 250'den fazla internet radyosu gibi bölümlere sahip olan yazılım, içerisindeki entegre CD/DVD yazma aracı ile listeleriniz ve MP3'lerinizi kullanarak kendi MP3 CD'lerinizi ve içerik DVD'lerinizi oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Gelişmiş arayüzü ve özelliklerinin birleşmesiyle sizlere mükemmel bir medya keyfi yaşatmayı amaçlayan iTunes görsel gezinti (visual browsing) ve albüm kapağı gösterimi (cover flow) seçenekleri ile müzik dinlerken size görsellikte sunuyor. Aynı zamanda yine Apple tarafından üretilen taşınabilir müzik aygıtlarına (iPod) tam destek sağlayan iTunes iPod Touch ve iPhone işletim sistemlerinin gelişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarınızda iPhone üzerinden internete girmek gibi ekstra yenilikler kazanmanıza yardımcı olmaya devam ediyor.

Ayrıca iPod, iPod Touch, iPhone ve iPad üzerindeki müzik, video, fotoğraf ve uygulamalarınızı da yönetebileceğiniz bu medya yöneticisi program ile yine bu aygıtlar üzerinde kullanılan işletim sistemi iOS güncelleme ve kurulum işlemlerini de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz arşiv içerisinde kolay ve hızlı arama yapabildiğiniz iTunes medya bilgileri konusunda da birçok seçenek ile şarkı hakkında sahip olabileceğiniz bilgilerin birçoğuna kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağlıyor.

iTunes için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
13 / 36,058
İşletim Sistemi:
Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.9/Mac OS X 10.8
Üretici:
Apple

Oynatıcılar Popülerleri

 1. VLC Media Player
  VLC Media PlayerMac İçin Ücretsiz Medya Oynatıcı
 2. iTunes
  iTunesMac İçin Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme ve Oynatma Aracı
 3. Winamp
  WinampMüzik Oynatma, Yönetme, Senkronlama Programı
 4. Windows Media Player
  Windows Media PlayerMac İçin Windows Media Player 9
 5. Spotify
  SpotifyOnline Müzik Dinleme Programı