Quick Photos Editor 1.0.0.0 (winphone)

Quick Photos Editor

Quick Photos Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Photos Editor, fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz seçenekler sunan basit bir uygulamadır.

Quick Photos Editor, Windows Phone 8 ve üzeri cihazlarla uyumlu basit, ücretsiz ve ufak boyutlu bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Lumia akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları harika efektlerle etkileyici kılabilir, fotoğraflarda istemediğiniz bölümleri kesip atabilir, fotoğraflarınıza metin ekleyebilir, parlaklık ve kontrast ayarını yapabilirsiniz. Tüm düzenleme araçları sadeleştirilmiş bir arayüz üzerinden sunulduğundan fotoğraflarınızı iyileştirmek sadece birkaç dakikanızı alır.

Windows Phone platformuna özel fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Quick Photos Editor, her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir mobil uygulama. Kırpma, döndürme, yeniden boyutlandırma, yazı ekleme, bulanıklıklaştırma, parlaklık ayarlama gibi temel düzenleme seçeneklerinin yanı sıra fotoğraflarınızı daha çekici kılan ücretsiz efektler de sunan uygulamanın en güzel yanı ise fotoğrafınızın orijinal halini ve efekt sonrası nasıl göründüğünü aynı ekranda göstermesi. Fotoğraf düzenleme ekranına geldiğinizde fotoğraf ikiye bölünüyor ve öncesi / sonrası şeklinde ekranınıza yansıtılıyor. Düzenlediğiniz son fotoğrafları tek bir yerde görebiliyor, ister bu fotoğraflar üzerinde yeniden düzenleme yapabiliyor, isterseniz de düzenlemek üzere yeni bir fotoğraf seçebiliyorsunuz.

Eğer Windows Phone telefonunuzda ücret ödemeden kullanabileceğiniz basit bir fotoğraf düzenleme ve efekt verme uygulaması arıyorsanız Quick Photos Editor’u denemelisiniz.

YORUMLAR