ReadyClick! 2.20.0.0 (winphone)

ReadyClick!

ReadyClick!
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ReadyClick!, sesli asistan Cortana desteği sunan, sesli komutlarınızla çekim yapabileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

ReadyClick!, Windows Phone kullanıcılarına özel hazırlanmış kamera uygulamaları arasında. Wndows Phone telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz çekim işlemini sesli komutlarınızla yapmanıza izin veren bu uygulamayı kesinlikle indirip denemenizi tavsiye ederim.

Windows Phone telefonunuzla gün içerisinde fotoğraf çekip sosyal mecralarda paylaşmaya seviyorsanız bir komutunuzla devreye giren bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın en büyük özelliği Cortana desteği sunması. Yani “Hey Cortana ReadyClick Go” komutunu verdiğiniz vakit doğrudan çekim ekranı karşınıza çıkıyor. Bu noktadan sonra fotoğrafı çekmek için de sesli komutunuzu vermeniz yeterli oluyor. Hangi komutla çekimin yapılacağını ayarlar menüsü altından kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Tabii ki yabancı bir uygulama olduğundan “peynir” kelimesini algılamayabilir. Bunun yerine “cheese” gibi yabancı kısa – yabancı kelimeleri tercih edebilirsiniz.

Voice Selfie’nin aksine arka kamerayı kullanmanıza izin veren ReadyClick! Uygulamasında fotoğraf boyutlarını da ayarlayabileceğiniz seçenekler var. 16:9 ve 4:3 oranlarını destekliyor ve çektiğiniz fotoğrafların hangi en boy oranında olacağına yine ayarlar menüsü altından karar verebiliyorsunuz.