Royal Revolt! 1.6.0.2 (winphone)

Royal Revolt!

Royal Revolt!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Royal Revolt! yüksek kaliteli bir strateji oyunudur

Royal Revolt! hem grafik, hem de oynanış olarak yüksek kaliteyi yakalayan ve Türkçe desteğine de sahip olan bir mobil strateji oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Royal Revolt!'da krallığı haksız bir şekilde elinden alınmış bir prensi yönetmekteyiz. Prensimiz büyü öğrenmesi amacıyla babası tarafından gönderildiği büyü okulundan babasının öldüğünü öğrenerek geri dönmüştür. Doğal hakkı olan tahta geçmeye niyetlendiğinde ise çirkin akrabalarının krallığını kendi aralarında paylaştığına tanık olmuştur. İşin kötüsü bu çirkin akrabalar pişkin bir şekilde prensimize okuluna geri dönmesini ve politikayı büyüklerine bırakmasını öğütlemişlerdir.Bütün bu olanlardan sonra prensimiz cinnet geçirir ve intikam yemini ederek kendi krallığına saldırır.

Royal Revolt! bir kule savunma oyununun tam tersi bir oyun yapısına sahip. Royal Revolt!'da savunan tarafı değil de saldıran tarafı yönetiyoruz ve düşmanlarımızın savunma kulelerini ve askerlerini yenmeye çalışıyoruz. Oyunda 58 farklı kale yer almakta. Amacımız ise bu 58 kaleyi geri alarak krallığımızı ilan etmek.

Royal Revolt!'da bir yandan prensimizi yönetiyoruz, diğer yandan yeni askerler üreterek düşman kalesine saldırmaya devam ediyoruz. Prensimiz çeşitli özel yeteneklere sahip. Bu yetenekleri kullanarak askerlerimizi iyileştirebiliyor veya düşmanlarımıza büyük hasar verebiliyoruz. Tecrübe puanı ve para kazandıkça prensimizi ve askerlerimizi güçlendirmemiz de mümkün.

Royal Revolt!'ta yer alan bütün metinler ve menüler Türkçe olarak hazırlanmış. Bu sayede oyunu rahatça oynayabilirsiniz.

YORUMLAR