Ruya Tabirleri 1.1.0.1 (winphone)

Ruya Tabirleri

Ruya Tabirleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    147

  • Üretici

    Enes AKALIN

Rüya Tabirleri ile gördüğünüz rüyaların anlamlarını Windows Phone cihazınızdan öğrenebilirsiniz.

Rüya Tabirleri, sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleşmesine rağmen anlatmakla bitiremediğimiz rüyaların ne manaya geldiklerini gösteren ücretsiz bir Windows Phone uygulaması. Ansiklopediler gibi kalın, ağır ve okunması güç rüya tabirleri kitapları veyahut çevrimiçi kaynaklardan çok daha kullanışlı ve pratik olan uygulamanın internet bağlantısı istemediğini de belirteyim.

Oldukça kısa sürede farklı duygular yaşatan rüyaların anlamlarını merak edip araştıranlar arasında iseniz Rüya Tabirleri uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Farklı rüyaları tek bir yerde toplayan uygulamada rüyalar alfabetik sıraya göre dizilmiş olarak gösteriliyor. Ayrıca gördüğünüz rüyaya daha kolay ulaşmanız için arama butonu da mevcut. Rüyanın anlamını gösteren ekran ise gelişigüzel hazırlanmamış. Yani “Rüyada x görmek hayırdır veya şerdir.” yorumundan çok daha fazlasını sunuyor.

Windows Phone platformudaki en popüler rüya tabirleri uygulaması olan Rüya Tabirleri sayesinde kısa ancak anlamlı rüyalarınızın maddi ve manevi ne anlama geldiğini kitap karıştırmadan, çevrimdışı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR