Smash Bandits Racing 2015.326.211.5079 (winphone)
Smash Bandits Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    93

  • ÜRETİCİ

    Hutch Games

Smash Bandits Racing, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en sıra dışı yarışı oyunu.

Smash Bandits Racing, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en sıra dışı yarış oyunu diyebilirim. Denizde, karada, havada süper lüks araçlarla polislerden kaçmaya çalıştığımız, hızın bir saniye bile eksik olmadığı oyunda hiçbir kural yok.

Kurallarla dolu, aynı mekanlarda geçen klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız, Windows Phone’da yeni yerini alan Smash Bandits Racing’i kesinlikle indirmelisiniz. Ücretsiz olan ve boyutuna göre oldukça kaliteli görseller sunan yarış oyununda kaçak rolünü üstleniyoruz ve tek gayemiz Amerikan polislerinden paçayı kurtarmak. Akan trafiği dikkate almadan polislerden son sürat kaçtığımız, bazen polis araçlarını haşat ettiğimiz oyunda süper lüks, son model egzotik arabaların yanında sürat teknesi ve tank gibi oynarken daha zevk veren araçları kullanabiliyoruz. Tabii ki ilk bölümlerde sadece spor arabaları kullanabiliyoruz. Biraz ilerledikçe, arabamızı kontrol etmeyi öğrendiğimizde diğer bir deyişle alıştırma bölümünü tamamladığımızda diğer araçları kontrol edebiliyoruz.

Filmlerde rastladığımız heyecan verici hırsız polis kovalamacasını deneyimlememize izin veren Smash Bandits Racing alışılmışın dışında bir oynanış sunuyor. Tankla araçları ezmek, spor arabalarla trafiği birbirine katmak, denizde sürat teknesi ile polisten kaçmak gibi klasik araba yarışı oyunlarında rastlamadığımız birçok detay mevcut.

Smash Bandits Racing, 200+ MB büyüklüğünde olduğundan indirmesi ve yüklemesi uzun sürüyor. Ancak kesinlikle uzun süreli bekleyişi hak eden bir yarışı oyunu. Windows Phone cihazınız için ücretsiz ve sıra dışı bir yarış oyunu arıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.

YORUMLAR