Sniper Fury (winphone)
Sniper Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    172

  • Üretici

    Gameloft

Sniper Fury güzel grafiklere sahip bir mobil FPS oyunudur

Sniper Fury sahip olduğu güzel grafiklerle beğeninizi kazanabilecek FPS türünde bir mobil keskin nişancı oyunu olarak tanımlanabilir.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan Sniper Fury'de sivilleri ve masumları teröristlere ve baskıcı askeri güçlere karşı korumak için yemin etmiş üstüne yeteneklere sahip bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın tek başına bu güçlere karşı girdiği savaşta sahip olduğu en büyük silahı ise nişan alma yeteneği. Uzun menzilli keskinn nişancı tüfeğini kuşananan kahramanımız düşman üslerine gizlice yaklaşıyor ve önemli hedefleri avlayarak masum insanlara zarar vermelerini engelliyor, biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Sniper Fury'de bize verilen görevlerde ilk önce hedeflerimizin yerini tespit etmemiz gerekiyor. Hedeflerimiz sabit hedefler olabildiği gibi hareketli hedefler de olabiliyor. Bu hedeflere nişan alırken sabırlı olmamız gerekli; çünkü yanlış anda tetiğe basıp hedefimizi ıskaladığımızda bütün düşman üssü alarma geçebiliyor.

Sniper Fury'de çevre grafikleri ve silah grafikleri göze hoş görünüyor. Oyun mekaniklerinde yer alan hatalar, kısa süren görevler ve menülerle boğuşma derdi oyunun puanını düşürmekte.

YORUMLAR