SOMELINE 1.0 (winphone)

SOMELINE

1.0
SOMELINE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SOMELINE, sadece Windows Phone kullanıcılarına özel çıkan eğlenceli ve sade bir bulmaca oyunu.

Windows Phone kullanıcılarına özel çıkan bu bulmaca oyununda amacınız birbirinden farklı renkleri karmaşık olan bir zeminde istenilen şekilde dizmek. Her renk için bir başlangıç ve bitiş noktası varken size düşen görev, belirlenmiş rotalardan geçip her dizilimi başarılı bir şekilde oluşturmak. Karşılaşacağınız her bölüm oyuna yeni bir kural eklerken başlangıçta 4 yaşındaki çocukların bile geçebileceği bir zorluk seviyesinden ileri düzey zeka oyunlarına geçiş yaptığınıza tanık olacaksınız.

8 farklı dünya ve 120 tane oynanabilir bölümü olan SOMELINE, ilk 2 dünyayı size ücretsiz olarak sunuyor. Bunun üstüne satın alacağınız Master Pack, 3 ek dünya ve zorluk seviyesi yüksek 45 bölüm sunuyor. Bunun üstüne 3 tane dünya da Elite Pack olarak satılıyor ve zorluk derecesi limit tanımıyor. Herkese keyif verebilecek bir bulmaca oyununu yalın bir arayüzle sunan oyun, renkleri de etkin bir şekilde kullanıyor. Aslında oldukça basit olan grafikler bu renk faktöründen göze hitap etmeyi başarıyor.

Ücretsiz sunulan bölümlerin sayısı 30'da kalsa da sonrasında oynanabilecek 45'er bölüm için sunulan fiyat çok yüksek değil. Yine de uygulama içi satın alma durumundan ötürü kan kaybeden oyun, bunun haricinde eksiksiz bir bulmaca keyifi sunmayı başarıyor. Çerezlik oyun kategorisine giren SOMELINE, bu türün iyi örneklerinden biri olarak vakit ayırmaya değecek bir eğlencenin kaynağı.

ARTILAR

Sade ve kolay anlaşılır

Ücretsiz başlangıç bölümleri

Dengeli artan zorluk seviyesi

EKSİLER

Uygulama içi satın alma