SoulCraft 2.7.4.1 (winphone)

SoulCraft

SoulCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoulCraft ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir aksiyon-rol yapma oyunudur

SoulCraft eğer Diablo gibi oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon-RPG oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip Lumia akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz SoulCraft'da melekler, insanlar ve şeytanlar arasındaki savaş konu alınmakta. İnsanların ölümsüzlüğü keşfetmesi bilinen bütün dengeleri değiştirmek üzeredir. Bu nedenle doğanın düzenini ve varlığın devamını sağlamak için melekler ve şeytanlar anlaşmak zorunda kalarak dünyaya kıyameti getirirler. Melekler ve şeytanlar ancak bu şekilde dünyaya adım atabilecek ve insanları durdurabilecektir. Biz bu mücadelede bir meleğin yerine geçiyoruz ve efsanevi bir maceraya adım atıyoruz.

SoulCraft hack and slash oyun yapısına sahip bir aksiyon oyunu. Bilgisayar oyunlarından alışık olduğumuz bu yapıyı mobil cihazlara taşıyan SoulCraft bu anlamda iyi bir iş çıkarmakta. Güzel grafikleriyle göz büyüleyen oyun sizi uzun süre eğlendirecek bir yapıya sahip. SoulCraft'da dünya üzerindeki Venedik, Hamburg, Mısır, New York gibi farklı mekanları ziyaret ederek bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz. 

Eğer Windows Phone cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız SoulCraft'ı deneyebilirsiniz

YORUMLAR