Stupid Ways (winphone)

Stupid Ways

Stupid Ways
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stupid Ways, reflekslerinizi geliştirebileceğiniz mini oyunlar sunuyor ve ücretsiz.

Stupid Ways, reflekslerimizi test eden mini oyunlar için sunuyor ve Windows Phone platformunda Dumb Ways to Die oyununun kopyası olarak karşımıza çıkıyor. Parmaklarımızı ne kadar hızlı kullanabildiğimizi görebileceğimiz oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz.

Seri haline gelen popüler beceri oyunları arasında olan Dumb Ways to Die, Windows Phone’da bulunmuyor ancak orjinal oyunu aratmayacak çok başarılı bir klonu mevcut. Stupid Ways ismiyle karşımıza çıkan oyunda belli bir süre içerisinde tamamlamamız gereken kısa oyunlarla karşılaşıyoruz.

Parmaklarımızın hızını ölçen, sinirlerimizi alt üst eden mini oyunlar arasında deliklerden suyun sızmasını önleme, pencereyi temizleme, böcek ezme, ağırlık kaldırma, diş çekme, su birikintisi üzerinden zıplama gibi oldukça hızlı olunması gereken oyunlar bulunuyor. Bölüme başlamadan o bölümü nasıl geçeceğimiz hakkında kısa (bir cümlelik) bilgi veriliyor. Bölümü tamamlamamız gereken süreyi ise yukarıdaki çubuktan takip ediyoruz.

Dumb Ways to Die, resmi olarak Windows Phone’a gelene kadar oynayabilceğiniz en başarılı kopyası diyebileceğim Stupid Ways, ücretsiz olarak geliyor ve ilk etapta tüm bölümler açık olarak gelmiyor; tamamladıkça yeni sinir bozan bölüme merhaba diyoruz.

YORUMLAR