Swipe to Swear 2015.221.1336.5536 (winphone)

Swipe to Swear

Swipe to Swear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klavyenizdeki küfür engelini Swipe to Swear ile tamamen oratadan kaldırabiliyorsunuz.

Windows Phone kullanıcıları için çıkan bu uygulama argo kelime dağarcığınızın entegre sözlük tarafından engellenmesine mani oluyor. Konuşurken hakaret içeren sözlükleri kullanmak istediğinizde otomatik olarak düzeltilen kelimeler sinirlerinize dokunmaya başladıysa bu uygulama ile yaşamış olduğunuz problemler ortadan kalkıyor.

Windows Phone'un sürükleyerek yazma teknolojisi küfür yazımına mani oluyor. Swipe to Swear'in yapmış olduğu işlem, klavye için hazırlanmış kelime önerilerine yenilerini katmak. Böylece yazı yazmak istediğinizde küfür niteliği taşıyan kelimelere vurulan zincirleri kırma şansınız oluyor. Şu an için İngilizce dil desteğiyle çalışıyor olsa da kutucukta barınan kelime ekleme seçeneği sayesinde argo kelimeler sözlüğünü alıp hepsini teker teker girme şansınız var.

Yakın zamanda farklı dil desteklerine geçeceklerini bildiren üreticiler muhtemelen Türkiye'yi de es geçmeyeceklerdir. Nitekim, Akdeniz ülkelerinin şiir gibi akan dillerinde argo, kendini ifade etmenin vazgeçilmez bir parçası. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

ARTILAR

Eğlenceli

Ücretsiz

EKSİLER

Türkçe dil elle giriliyor

YORUMLAR