Table Tennis Champion (winphone)

Table Tennis Champion

Table Tennis Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis Champion, Windows Phone telefonunuzla tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi masa tenisi oyunu.

Table Tennis Champion, Windows Phone telefonunuz için ücretsiz bulabileceğiniz en iyi masa tenisi oyunu diyebilirim. Gerek oynanışıyla, gerek görselleriyle, gerekse de içeriğiyle platformdaki onlarca masa tenisi oyununu silip süpürecek kalitede olduğunu söylesem sanırım abarmış olmam.

Masa Tenisi Şampiyonu oyununa ilk giriş yaptığımızda kısa bir eğitim sürecinden geçiriliyoruz. Bir masa tenisi maçında gördüğümüz tüm hareketleri uyguladığımız eğitim aşamasını tamamladıktan sonra maçlara çıkmaya başlıyoruz. Bu noktada önümüzde farklı seçenekler var. Kariyer yapmayı seçebilir, online turnuvalara katılabilir, Facebook arkadaşlarımızla maça çıkabili veyahut bol bol pratik yaparak kendimizi geliştirebiliriz.

50’den fazla farklı sahada maça çıktığımız oyunda oyuncuları üçüncü şahıs kamera açısından görüyoruz. Oyuncuların hareketleri de gerçeğe oldukça yakın olduğundan benzerlerinin aksine kendimizi maçın içerisine tamamen sokmuş oluyoruz. Oyuncumuzun kontrolünü sağlamak içinse basit kaydırma hareketleri yapıyoruz ancak bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmesin. Zira her hareketin zamanlaması var ve zamanlamayı tutturamazsak üstünlük kuramıyoruz.

YORUMLAR