Talking Ben the Dog 3.2.0.0 (winphone)

Talking Ben the Dog

Talking Ben the Dog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Ben the Dog (Konuşan Köpek Ben) oyunu, çocuğunuz için Windows Phone cihazınıza indirebileceğiniz en iyi oyunlardan.

Talking Ben the Dog (Konuşan Köpek Ben), tüm hayatını kimyaya adamış emekli bir köpekle oyunlar oynadığımız sıradışı bir Windows Phone oyunu. Emekli olduktan sonra yemek, içmek ve gazete okumak dışında hiçbir şey yapmayan sevimli köpek Ben’I içerisinde bulunduğu karanlık dünyadan çekip çıkarmaya çalıştığımız oyun tamamen ücretsiz olarak geliyor.

Outfit’in tüm platformlarda ilgi gören Konuşan Tom, Angela oyunundan sonra karşımıza çıkan Konuşan Köpek Ben oyunu yapımcının diğer oyunları gibi çocuklara özel içerikler sunuyor ve çocukların rahatlıkla oynayabilecekleri tarzda bir oyun. Oyunun ana karakteri bu sefer bir köpek.

Oyunda iletişime geçmeye çalıştığımız evcil hayvanımız Ben, emekli bir kimya profesörü. Emeklilik hayatını yiyerek, içerek, gazete okuyarak kısacası keyif yaparak geçiren köpeğimizle oyunlar oynayarak dostluk kurmaya çalışıyoruz. Onunla doğrudan ve telefonla konuşma, sevme, huylandırma, yedirme ve içirme gibi klasikler dışında laboratuvara götürerek eski günleri yad etmesini sağlayabiliyoruz. Labaratuvarda deney tüplerini karıştırarak Ben’e zor anlar yaşatabiliyoruz. Tüm bunları yaparken Ben de durağan bir şekilde karşımızda durmuyor, bazen yüzünü asarak, bazen sinirlenerek, bazen de aldırış etmeyerek karşılık veriyor.

Oyunda Ben’le geçirdiğimiz eğlenceli dakikaları telefon konuşmalarımız dahi kayıt edebiliyor ve sosyal ağ hesaplarımızda paylaşabiliyoruz.

Konuşan Tom, Ginger, Angela oyunlarını oynadı ve de keyif aldıysanız Köpek Ben oyununu kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR