Telegram Messenger Beta 1.1.3.46 (winphone)

Telegram Messenger Beta

Telegram Messenger Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telegram Messenger Beta, rehberinizdeki kişilerle ücretsiz ve hızlı bir şekilde sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır.

Telegram Messenger, telefon rehberinizdeki kişilerle ücretsiz ve hızlı bir şekilde sohbet etmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. 200 kişiye kadar aynı anda sohbet etme, 1GB boyutunda video paylaşma, sohbet geçmişini buluta yedekleme gibi önemli özellikler içeren uygulama WhatsApp’ın kullanılamaz olduğu zaman oldukça işinize yarayacak.

Telegram Messenger, WhatsApp’a alternatif olarak kullanabileceğiniz harika bir iletişim uygulaması. Abonelik modeli gerektirmeyen ve rahatsız edici reklamlar içermeyen uygulamayı telefon numaranızı girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefon numaranızı girmenizin ardından Telegram Messenger’ı kullanan tüm arkadaşlarınız listeleniyor. Arkadaş ekleme ile uğraşmadan sohbet etmeye başlıyorsunuz.

Dünyanın en hızlı ve güvenilir mesajlaşma uygulaması olarak gösterilen Telegram Messenger’da gerçekleştirdiğiniz tüm sohbetler bulut hesaplarınıza otomatik olarak kaydediliyor. Üstelik bunun için herhangi bir sınır yok. Dilediğiniz an dilediğiniz cihazınızdan geçmiş sohbetlerinize rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Çoğu mesajlaşma uygulamasında rahatsız olduğumuz “mesajların geç gitmesi” sorunu bu uygulamada mevcut değil. İnternet bağlantınız zayıf olsa dahi tüm mesajlarınızın arkadaşlarınıza iletildiğinden emin olabilirsiniz.

Telegram Messenger, şu anda beta aşamasında olduğundan birtakım sorunla karşılaşılması muhtemel ve Türkçe dil desteği sunmuyor. Gizlilik, güvenilirlik ve stabilite gibi bir mesajlaşma uygulamasında istenilen tüm özellikleri içeren bu uygulama, WhatsApp’ın kullanılamadığı durumlarda devreye girecek yegane uygulama.

YORUMLAR